Zeptejte se a odpovězte na některé otázky o plemenech čtenářů Aljašky na Vlkodav.net

V České republice je Aljaška vždy velmi oblíbeným okrasným psem. Chovatelé si vybírají Aljašku, protože jsou šetrní, přátelští a snadno se s nimi manipulují, což je vhodné pro rodiny s malými dětmi. Kvůli popularitě nebyly otázky čtenářů týkající se tohoto plemene nikdy menší.

S ohledem na to, že si Vlkodav.net vyhrazuje tento článek, odpoví na tyto otázky. Naděje, která také obsahuje vaše otázky, které nám byly zaslány.

Katalog výrobků

1 Jsou psi Aljašky uznáni Americkou asociací psů? Jejich hmotnostní výška?
2 Kolik stojí plemeno psů na Aljašce? Která adresa plemene plemene Aljaška?
3 Jak trénovat Aljašku na toaletu na správném místě?
4 Doposud byl zaznamenán největší pes Aljašky v České republice?
5 Jak si vybrat krásné aljašské psy?
6 Jaký je název aljašských psů, který je nejsnadnější?
7 Vypadá to, že se ve filmech objevili psi na Aljašce? Dovolte mi, abych se zeptal, jaká jsou jména těchto filmů?
7.1 Osm úrovní zvuku – Osm níže
7.2 Volání ve volné přírodě
8 Další rychlé otázky
8.1 Kolik kilogramů psů na Aljašce váží, když dosáhnou dospělosti?
8.2 Jak dlouho je těhotná Aljaška?
8.3 Aljašští psi porodí děti?
8.4 Původ psů na Aljašce?
9 Závěr:
Jaké typy psů na Aljašce jsou uznávány Americkou asociací psů? Jejich hmotnostní výška?
V roce 1935, AKC – americká asociace psů rozpoznala aljašský malamut jak rozdělený do tří řad založených na následujících velikostech vzhledu: \ t

Aljaška je rozdělena do 3 řad
Aljašský obří psí plemeno
Aljaška Standard (standard): průměrná výška 51-53cm, hmotnost cca 35-40 kg.
Alaska Large Standard (velký standard): výška 58-61cm, váží asi 45-47kg.
Obří Aljaška (obr): průměrná výška nad 70 cm a hmotnost větší než 60 kg. Tam jsou obrovské Aljaška obři, které jsou více než 1 m vysoký a váží více než 80 kg.
Obecně platí, že Alaska Standard a Alaska Large Standard se příliš neliší. Pouze linie Giant je vynikající, takže je snadné ji identifikovat.

Kolik stojí plemeno psů na Aljašce? Která adresa plemene plemene Aljaška?
To je otázka, která je nejvíce znepokojena lidmi, kteří hodlají dát psům na Aljašce reprodukční život. Chovatelská cena záleží na: původu, barvě, … psů na Aljašce. Celkově však bude rozdělen na následujících úrovních:

Z 2-3 milionů: je Aljaška muž narozený v České republice, má stabilní zdravotní stav, vhodný věk. Čistokrevný pes na Aljašce však není potvrzen.

Od 3-4 milionů: 100% čistý samec Aljaška dovážený z Thajska nebo Indonésie. Kompletní dokumentaci dokládající původ. Pokud si vyberete tyto kamarády k chovu, mláďata jsou mnohem cennější. Protože rodiče mají jasný původ.

4-6 milionů slov: Muži z Aljašky jsou dováženi z Evropy nebo Ameriky. Tento typ v České republice není moc a je také vyšší, takže cena je poměrně drahá. Samozřejmě mají plné papíry + rodokmeny. Pokud má matka také všechny papíry a otce psa z high-end dovezených psů, mláďata nebudou stát méně než 100 milionů.

Chovatelská adresa: Můžete jít do táborů pro psy nebo jít na psí obchody na Aljašce po celé zemi. Právě prodali a obdrželi plemena pro psy. Všimněte si, že pokud se rozhodnete plemeno se zahraničními psy, měli byste zkontrolovat papíry muže. Vyhněte se rizikům.

Jak trénovat Aljašku na toaletu na správném místě?
Nejen pro Aljašku, ale pro všechny domácí psy, můžete to použít k tréninku. Všimněte si, že byste měli naučit psy Aljašky jít na záchod hned od útlého věku. Je časově náročné vyrůstat.

Měl by trénovat Aljašku jít na záchod od mladého věku
Vlak na Aljašce
Krok 1: Najděte pevné WC sedátko pro Aljašku.

Krok 2: Pozorujte pozorně, pokud se zdá, že Aljaška chodí, jedna noha zvedá, čichá, musíte ho rychle odnést do jiné pevné toalety.

Krok 3: Vyřkněte jasný příkaz jako: „Lat Lat, rychle močit“. Takové zpívání jim dá podmíněné reflexy. Později, když takhle křiknete, strýc Aljaška bude vědět, že musíte okamžitě jít do koupelny.

Krok 4: Počkejte, až půjdou na záchod. Pokud ne, přinutíte je sedět. Když jsem skončil, mohl jsem vstát.

Opakujte tyto kroky denně, asi o 1 měsíc později uvidíte rozdíl. Rozhodně se nevzdávejte na půli cesty. Čím menší je Aljašský pes, tím snadnější je, když ho nebudete poslouchat. Když jste velký, nechcete je držet na jednom místě.

Doposud byl zaznamenán největší pes Aljašky v České republice?
Pokud mluvíte o největším aljašském pejskovi, pak musí zahrnovat obří Aljašku (aljašský obr). Největší Aljašský pes na světě nebyl zaznamenán. Největší v České republice je ale obrovský aljašský pes jménem A Nguu z rodiny pana Tanga Thien Minh ve Vung Tau City. V současné době je Nguu 2 roky starý, váží 70 kg a má také krásnou barvu srsti, která je červeno-bílá.

Jak si vybrat krásné aljašské psy?
Vlkodav.net vám ukáže některé vlastnosti psů na Aljašce, které jsou považovány za krásné takto:

Aljaška má často zakřivený ocas
Jak si vybrat krásné Aljašky
Tělo: velké, svaly musí být pevné. Velká kostra, široká ramenní kost, pravá část hrudníku. Dlouhý, rovný hřbet mírně zakřivený směrem k ocasu.

Srst: Převládající aljašská srst v ČR je černá – bílá, šedá – bílá, sépie – bílá. Čistě bílá a růžová křída je velmi vzácná.

Hlava: ti s velkými hlavami jsou krásné aljašské. Kost je kulatá a plochá s lícními kostmi. Aljaška má větší tvář než tvář psa Husky. Oči musí být šikmé, mandlové a černé nebo hnědé.

Tlama: dlouhá, ale mírně zaoblená, střední část čela a tlamy mají obvykle přerušovanou linii. Tvář a tlama jsou vždy bílé.

Uši: středně velké, trojúhelníkové. Stejně paralelní uši.

Ocas: Velký ocas, hrubé vlasy. Ocas Aljašky je vždy v zakřiveném stavu vzhůru nohama.

Po nákupu byste měli také věnovat pozornost tomu, jak se starat o psy na Aljašce, zejména srst, vypadají zdravě + krásně.

Jaký je název aljašských psů?
Pokud se vám líbí tradiční způsob volání v České republice, můžete použít název: Bun, Muc, Dua, Tom, …

Názvy západního stylu lze nastavit jako:

Psi: Cooper, Leo, Louis, Marcelo, Thor, Lucas, …
Feny: Mia, Luna, Sharphie, Nana, Lulu, …
Pojď za mnou, prostě to nazývej „Lat Lat nebo Ma La Mu“ pro rychlé 😊

Vypadá to, že se ve filmech objevili psi na Aljašce? Dovolte mi, abych se zeptal, jaká jsou jména těchto filmů?
Osm zvukových úrovní – Osm níže
Film je o přežití osmi sněhových psů včetně Aljašky Malamut a Husky Sibiřský, z nějakého důvodu v Antarktidě. Po dobu 6 měsíců museli najít způsob, jak přežít a bojovat o přežití v naději, že se expedice může vrátit a vyzvednout. Ale nakonec, když lidé přišli, jen 2 z 8 byli schopni přežít.

Film o psech Aljašky
Osm zvukových úrovní – Osm níže
Volání do divočiny
Film vypráví příběh domácího vlka vlka domácího, který žije v bohaté rodině. Buck byl ale unesen, zachránil se a stal se psem sáňkařů v chladném regionu Aljašky, v období, kdy se lidé v 19. století hrnuli po zlatě a původní povaha probudila Buckovy instinkty. Buck se vrátil k divokému životu. Buck se vrátil do lesa a žil s vlky.

Další rychlé otázky
Kolik kilogramů psů na Aljašce dosáhnou, když dosáhnou dospělosti?
Standardní linka je asi 35-45 se ženami a 40-55 s muži.

Obří série je od 65-70 kg.

Jak dlouho je těhotná Aljaška?
Přibližně 2 měsíce až 2 měsíce a půl v závislosti na počtu dětí nebo méně dětí.

Psi Aljašky rodí několik dětí?
Od 4-8 dětí / 1 vrh.

Původ psů na Aljašce?
Od ruské východní Sibiře, pak přešel moře k americkému Aljašskému regionu. Díky dlouhému šlechtitelskému procesu se dnes narodila linie Aljašky.

Závěr:
Nahoře jsou odpovědi Vlkodav.net o některých otázkách čtenářů. Pokud vaše otázka nebyla zodpovězena, zanechte komentář. Vlkodav.net se vás pokusí odpovědět co nejrychleji.

Můžete si přečíst článek: „Aljašský pes a zajímavé informace, které byste měli vědět“, abyste se dozvěděli více o tomto krásném psu. Hodnotit 5 *, pokud zjistíte, užitečné informace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *