Základní charakteristika pro identifikaci čistokrevných psů na Aljašce

Aljašský malamut patří mezi nejoblíbenější okrasné psy v České republice. Pro ty, kteří mají zkušenosti, je snadné identifikovat aljašské čistokrevné psy. Pro začátečníky to určitě není malá výzva.

Pochopte, že následující článek, Vlkodav.net vám poskytne některé způsoby, jak identifikovat jednoduché čistokrevné psy Aljašky pouhým okem.

Katalog výrobků

1 Některé základní standardy čistokrevných plemen Aljašky
1.1 Vzhled
1.2 Nohy
1.3 První část
1.4 Oči
1.5 Sada kožešin
2 Charakteristiky používané k rozlišení čistých a nečistejších psů na Aljašce
3 tipy na nákup čistokrevných psů na Aljašce
3.1 Zkušenosti s čistokrevnými psy na Aljašce
3.2 Vyberte si seriózní adresu, kterou chcete koupit
3.3 Nekupujte levné aljašské psy
4 Závěr:
Některé základní standardy čistokrevných plemen Aljašky
Níže se Vlkodav.net zabývá pouze základními charakteristikami čisté linie Alaska Standard. Pro psy Alaska Giant můžete odkazovat na článek: „Aljašský obří pes – krásný obří“ pro více.

Čistá Aljaška bude mít poměrně velké tělo
Základní standard čistokrevných plemen Aljašky
Vzhled
Čistá Aljaška bude mít silné tělo, silné svalové svaly. Mají také velké rámy a zvětšené truhly. Dlouhý, rovný hřbet mírně skloněný k ocasu.

Nohy
Čistokrevná Aljaška má často čtyři relativně velké a zdravé nohy. Když se ho dotknete, budete se cítit velmi solidně, ale je to trochu nedbalý.

Podíváte-li se na to trochu, uvidíte lokty na přední straně nohou, které zřetelně vystupují. Nohy na Aljašce jsou velké se čtyřmi prsty tkanými dohromady, což usnadňuje jejich pohyb rychleji a elegantněji.

První část
Měli byste věnovat větší pozornost tváři Aljašky, protože to je snadný bod pro identifikaci čistokrevných psů. Mají poměrně širokou hlavu, tváře na lícních kostí se postupně zužují k tlamě.

Čistá Aljaška má poměrně velkou hlavu
Dodržujte hlavu psů na Aljašce
Od čela Aljašky k čenichu bude lehce zlomený. Tváře mají často bílé vlasy. Čelní a nosní linie bude mít stejnou barvu jako hlavní barva srsti.

Oči
Plemeno čistokrevných Aljašek má mírně nakloněné, mandlovité oči. Jejich oči jsou vždy černé nebo hnědé. Všechny barvy jiné než tyto dvě barvy nejsou rozpoznány a klasifikovány jako nečistej Aljašky. To je také důležitá vlastnost pro vás identifikovat čistokrevné Aljašky psy.

Kožešina
Čistá Aljaška má charakteristickou hustou a dlouhou srst. Peří má obvykle 2 vrstvy. Vnitřní plášť je krátký a silný. Vnější plášť je delší a pokrývá většinu těla. Aljaška kožešina se používá k udržení tepla.

Kožešina Aljašky je převážně černá – bílá, šedá – bílá a sépie – bílá. Bílé a růžové barvy v České republice jsou navíc poměrně vzácné. Pokud chcete koupit čistou Aljašku, měli byste věnovat větší pozornost barvě na Aljašce.

Charakteristiky používaly rozlišovat Aljašku čistokrevný a čistokrevný psi
Čistá Aljaška má vždy černé oči. Kromě těch s červeno-bílou srstí jsou oči hnědé. Kromě těchto barev, oni byli všichni vyplněni v seznamu aljašských čistokrevných psů. Proto při nákupu, měli byste věnovat pozornost vidět, jaké barvy oči psa Aljaška si koupíte. Pokud z výše uvedených 2 barev, měli byste okamžitě přeskočit.

Všechny ostatní barvy očí jsou považovány za nečištěné
Čistokrevná Aljaška má vždy černé nebo hnědé oči
Čistá Aljaška má vždy bílou srst v tlamě a 4 nohy. Pokud žádný strýc Aljašky tuto funkci nemá, určitě to není čistokrevná Aljaška.

Čistokrevná Aljaška má často srst v dlouhém, načechraném krku a šíří se široce. Vypadá to jako hříva. Pokud je váš pes krk vlasy krátké a hedvábné, pak to může být aljašský nebo Husky pes.

Ocas Aljašky je čistý a vždy ohnutý v opačném směru, i když stojí nebo se pohybuje. Měli byste věnovat pozornost analýze, pokud ocas rozhodně není čistá Aljaška.

Čisté aljašské uši v mladém věku vždy sklouzly. Ale když je o něco starší, automaticky vztyčí vzpřímeně. Pokud se aljašský pes, který jste si koupil, rozrostl, ale vaše uši jsou stále mrtvé, měli byste jít do prodejen péče o domácí zvířata, abyste měli uši. Aljaška má uši, vypadá to docela hloupě.

Tipy na nákup čistokrevných psů na Aljašce
Zkušenosti čistokrevných psů na Aljašce
Než se rozhodnete koupit čistokrevného aljašského psa, musíte mít základní znalosti tohoto plemene. Přinejmenším byste měli znát některé z vlastností Aljašky, jako například: vypadá, jak zjistit, … vědět, jak udělat nejjednodušší identifikaci mezi čistokrevnými psy na Aljašce a hybridními liniemi.

Můžete požádat někoho se zkušenostmi, aby přišel
Zkušenosti s čistokrevnými psy na Aljašce před nákupem
Můžete se odvolat na článek: „Aljašská plemena a věci, které byste měli vědět“, abyste získali více informací o Aljašce před nákupem!

Také se ujistěte, že si koupíte čistokrevné psy na Aljašce. Můžete požádat lidi s hlubokými zkušenostmi o Aljašce, aby přišli. Přemýšlejte o tom, je tu někdo, kdo vás zvedl na Aljašku? Pokud ano, požádejte je, aby přišli. Pomohou vám hodně při výběru nejkrásnější a kvalitní rodák z Aljašky.

Vyberte si seriózní adresu ke koupi
Další způsob, jak koupit čistokrevné psy na Aljašce je vybrat si seriózní adresu koupit. Aljaška je poměrně populární plemeno v České republice. Proto existuje mnoho zařízení, která jsou otevřena pro tento pes podnikání. Musíte být velmi ostražití při výběru.

Můžete si vybrat naši webovou stránku Vlkodav.net, která prodává a dováží okrasné psy, včetně čistokrevných psů na Aljašce. Služba Vlkodav.net je seriózní, zavázaná k plné záruce. Určitě se budete cítit spokojeni, pokud si objednáte aljašského psa na našich webových stránkách.

Pochopení touhy koupit čisté aljašské psy z České republiky, Vlkodav.net publikoval článek „Kde koupit psy na Aljašce?“ Nejprestižnější adresy! „.

Nekupujte levné Aljašky
Tam jsou reklamy na trhu, jako jsou: „Prodej Aljaška psi levné 2-3 milionů“. Nikdy byste neměli věřit v takové reklamy, protože hlavně využívají psychologii levného vietnamského lidu, aby oklamali.

Purebred Aljaška nikdy nestačila méně než 6 milionů
Nekupujte levné Aljašky
Ti aljašští, pokud jsou čistokrevní psi, si jisti, že mají zdravotní problém, nebo mohou být znetvořeni. Tyto problémy nelze identifikovat pouhým okem. Navíc to může být smíšené plemeno psů na Aljašce. Mladý vzhled se nemusí lišit od čistokrevných psů, ale když vyroste, všimnete si rozdílu.

Nikdy byste si neměli pamatovat, že čistý strýc na Aljašce stojí méně než 6 milionů, ne 2-3 miliony. Měli byste být opatrní, abyste neztratili peníze. Plaťte peníze bez nákupu čistokrevných psů na Aljašce.

Závěr:
Nahoře jsou některé základní charakteristiky pro identifikaci čistokrevných psů na Aljašce, které vám chceme poskytnout. Obecně platí, že stačí věnovat pozornost trochu pozorování, které budete okamžitě rozpoznat, kde je čistý aljašský pes a co je hybridní pes na Aljašce. Doufejme, že prostřednictvím tohoto článku, máte dostatek zkušeností koupit si nejlepší kvalitu Aljašky.

Zanechte komentář, pokud máte nějaké dotazy? Vlkodav.net se vás pokusí odpovědět co nejrychleji. Hodnotit 5 *, pokud zjistíte, užitečné informace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *