Standard Zvolit Krásný Aljašský Pes

Aljaška je plemeno psa s velkým, objemným vzhledem, ale jeho osobnost je jemná, přátelská a krásná. Ve Vietnamu se toto plemeno stává oblíbeným domácím mazlíčkem pro mnoho rodin, zejména pro rodiny s malými dětmi.

Pokud hledáte koupit Aljašku dítě a chcete vědět, co je standard pro výběr krásný pes? Přečtěte si článek níže, Vlkodav.net vám poskytne nejužitečnější informace k zodpovězení této otázky.

Katalog výrobků

1 Standardní výběr krásných aljašských psů
1.1 Normy pro hlavu a hlavu psa z Aljašky
1.2 Standard postavy aljašského psa
1.3 Standard pro opeření
1.4 Standardní barevný nátěr
1.5 Standardní charakter psa
2 Poznámky při určování standardu psů na Aljašce
3 Závěr
Standardní výběr krásných aljašských psů
Standard pro hlavu a tvář Aljašky
 Standardní výběr psů na Aljašce
Standardní výběr krásných aljašských psů
Standardy pro Aljašku hlavu a tvář jsou považovány za standardní a krásné takto:

Hlava je velká, mírně kulatá, vyvážená celým tělem, ne příliš velká nebo příliš malá. Průsečík čela a tlamy bude mít jasnou pauzu. To je také funkce snadno rozlišit Aljaška psů od Husky.
Kostra musí být široká, lícní kosti mírně zaoblené a zploštělé. Čelistní kost je pevná, klouby musí odpovídat. Čelisti vyčnívající nebo odsazené jsou považovány za nedostatky psů na Aljašce.
Oči jsou mírně šikmé vzhůru, mandlovité oči jsou středně velké. Barva černá a hnědá je považována za normu. Modrá barva očí bude okamžitě odstraněna z důvodu barvy očí Huskyho psa nebo barvy smíšeného psa.
Uši jsou trojúhelníkové, dobře tvarované k obličeji, uši jsou mírně zaoblené. Uši jsou symetrické, zarovnané s horním rohem oka. Alaska pes uši, když zralé podle krásných standardů mají být vztyčené a mírně vpřed. Ucho není oceněno.
Oči, nos a rty pro krásného psa musí být černé. Světle hnědá je také přijatelná, ale není považována za krásnou a standardní.
Krásný pes Aljašky musí mít velkou tvář, drsný a huňatý obličej.
Standard postavy psa z Aljašky
Krásný standard postavy aljašského psa
Krásná postava aljašského psa
Podle standardů AKC American Association jsou standardní výška a váha dítěte na Aljašce:

Muži na Aljašce: 68,5cm a 38-55kg.
Psi na Aljašce: 58,5 cm a 35-45 kg.
Nicméně, toto plemeno má mnoho různých velikostí (Obří obří linie, Normální linie), každá velikost má samostatný standard krásy. Standard krásného strýce Aljašky musí mít dobrou proporci těla, rovnováhu mezi částmi těla a harmonií mezi hmotností a výškou.

Některá kritéria pro krásnou postavu aljašských psů:

Tělo je svalnaté, upravené, svaly jsou těsné v hrudi, stehnech a bocích. Pocit ruky jasně uvidí každou vrstvu svalů naskládanou.
Hloubka hrudníku je vyhodnocena ½ výšky od ramene dolů. Nejhlubší bod bude přímo za přední nohou.
Psi Aljašky mají dobrý poměr, délka těla musí být větší než výška těla (délka se počítá od ramene k ocasu, výška vypočítaná od ramen dolů).
Krásná kostra má být jistá a vyvážená velikostí těla. Rám hrudní kosti je zvětšen, zatímco rám kyčle je úhledně vyprázdněn.
Standardní čtyřnohé nohy na Aljašce musí být velké a stabilní jako 4 sloupy. Stehna je pevná. Přední nohy jsou rovnější a žebrované než zadní nohy.
Krásné ocasy na Aljašce musí být dlouhé a velké, hrubé ocasní peří. Když stojí, ocas obvykle visí přirozeně. Při pohybu je ocas mírně stočený, ale nikdy není přes hřbet.
Standard pro kožešiny
Tělo psů na Aljašce je zcela pokryto super silnými a hustými vlasy. Srst se skládá ze dvou vrstev, které pomáhají udržet teplo, což pomáhá tělu Aljašky vydržet chlad na několika stupních Celsia v Severním pólu.

Standard pro krásný kabát psů Aljašky je hodnocen takto: Vnější plášť musí být dlouhý, silný a tuhý, vodotěsný. Vnitřní srst je krátká, hedvábná a hladká, vlna podobná struktuře, která pokrývá celé tělo a udržuje tělo psa na Aljašce v teple.

Psí srsti Aljašky mají jinou délku v závislosti na poloze těla. Nejdelší a hustá srst je soustředěna v ramenou, krku, zádech, hýždích a podél ocasu. V místech, jako jsou břicho, nohy a hlava, jsou vlasy kratší a tenčí. V létě a na jaře, srst Aljašky pes často vrhá hodně, takže je kratší a tenčí než obvykle.

Standardní barevný nátěr
Obrázky psů Aljašky mají mnoho různých barev
Psi Aljašky mají mnoho různých barev
Psi na Aljašce mají mnoho různých barev. Zejména společné barvy a také považovány za nejkrásnější patří:

Alaska psi jsou bílá – černá: To je nejoblíbenější barva psů Aljašky dnes s ohromující čísla ve srovnání se zbývajícími barvami.
Aljaška psi jsou červeno-bílá: Aljaška psi v této barvě vyzařují luxusní a ušlechtilý vzhled, oblíbený výběr mladých lidí.
Aljašský pes v barvě Sable – bílá: Ve Vietnamu je srst poměrně vzácná. Počet z nich není moc způsoben těžkým chovem a ovlivňuje mnoho vnějších faktorů.
Aljaška psi jsou bílá a šedá: Podobně jako černá – bílá, bílá šedá je také velmi časté. Vypadá rafinovaněji, moderně a luxusně než černobíle.
Pure Alaska psi jsou povinni mít bílou srst na břiše, nohou a tváři. Žádná jiná barva není přijatelná. Aljašští psi s výbušnými barvami, skvrnitou nebo nerovnoměrnou distribucí budou navíc považováni za nevzhlední.

Psí standardy pro osobnost
Perfektní Alaska pes je, když jsou oba krásné ve vzhledu a osobnosti. Toto plemeno je u lidí velmi šetrné, přátelské a milující. Jsou vždy vedle svých majitelů jako spolehlivý, věrný a oddaný společník pro svou rodinu.

Ačkoliv je osobnost psů na Aljašce dobrá nebo špatná, záleží do značné míry na způsobu výcviku a výuky majitele. Ale toto plemeno je jako člověk, každý jedinec má jiné osobnosti. Měli byste se rozhodnout, že budete chytrí, rychlí a poslušní aljašští děti místo nákupu nadměrně nebo nekontrolovaných dětí.

Psi na Aljašce, pokud jsou řádně vyškoleni, budou učenliví, šetrní a přátelští psi se všemi. Toto plemeno je velmi obdivováno dětmi, může hrát, běhat a tančit s dětmi. Měli byste také učinit opatření, když psi na Aljašce reagují, pokud jsou škádlení nebo napadení.

Dalším dobrým charakterem aljašských psů je, jak poslouchat a pozorovat lidi kolem. Mohou zjistit, kdy jste šťastní nebo smutní tím, že sledujete své výrazy obličeje. Když jste šťastní, často pobíhají a vzrušují. Ale když jste smutný, aljašští psi sedí vedle vás, tiše a bez hluku, jak je vaše osobnost.

Poznámky při určování standardu psů na Aljašce
Poznámka by neměla být při nákupu psů na Aljašce přísná
Při nákupu psů na Aljašce nestarejte
Některé věci, které je třeba mít na paměti při určování kritérií pro výběr krásných psů na Aljašce, jsou následující:

Aljaška psi v závislosti na původu budou mít různé velikosti těla. Například, aljašští psi se rodí a vyrůstají ve Vietnamu (země má horké a slunné klima), které je obtížné rozvinout na mezinárodní standardy. Speciálně pro linii Aljaška. Proto, pokud chcete koupit aljašský dědeček, neměli byste běžet pod tímto standardem.
Výše uvedená kritéria platí pouze pro čistokrevná aljašská miminka. Pokud si koupíte hybridní aljašské dítě, bude standard krásy vycházet z obou hybridních rodičů.
Krásný a standardní strýc Aljašky je vždy dražší než normální kamarádi na Aljašce. Krásný vzhled je také velmi důležitým determinantem cen.
Neměl by být nucen nutit se k výběru psů na Aljašce podle daných kritérií. Druhá norma může platit pro tuto osobu, ale co je špatné s ostatními.
Standardem pro výběr krásného strýce Aljašky je vlastně zkušenost těch, kteří o tomto plemeni dlouho studují. Není to absolutní a nemožné pro každého, protože každý člověk má jiný pohled na krásu. Sledujte své oči a zvolte děti z Aljašky, jak se vám líbí, nedodržujte standard.

Závěr
Nahoře jsou některá kritéria pro výběr krásných aljašských psů, které vám Vlkodav.net chce poskytnout. Můžete se poradit, abyste získali více zkušeností při nákupu, ale nesledujte ho také. Nezapomeňte zanechat komentář, pokud máte nějaké dotazy. Vlkodav.net se vás pokusí odpovědět co nejrychleji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *