Prodám Aljašku Malamut psi dobrou cenu na VLKODAV

V současné době je nepochybně popularita Aljašky Malamut v komunitě českých psů. Patří do plemene se sněhovým psem s poutavým vzhledem, loajální osobností a bezstarostnou osobností. Perzistence a houževnatost jsou stěží srovnatelné s jakýmkoliv psem. Na českém trhu je příliš mnoho míst na prodej psů z Aljašky Malmute, ale ne všechny adresy jsou prestižní a matoucí pro mnoho lidí, kteří chtějí koupit.

Níže Vám představíme seriózní službu na Aljašce na Vlkodav.net. Také aktualizovat nejnovější ceny psa na Aljašce s obrázky roztomilých aljašských dětí přítomných v táboře.

Katalog výrobků

1 Chcete koupit čistokrevné aljašské malamutové psy? Kontaktujte VLKODAV!
1.1 Obrázky dětí z Aljašky VLKODAV budou vráceny domů
1.2 Práva na koupi Aljašky na Vlkodav.net
2 Některé faktory ovlivňují cenu psů na Aljašce
2.1 Původ
2.2 Velikost
2.3 Věk
3 Ceník čistých aljašských psů na Vlkodav.net
3.1 Ceny psa Aljašský čistokrevný domácí chov
3.2 Ceny čistokrevných aljašských psů dovážených z Thajska
4 Ceny čistokrevných aljašských psů dovážených z Evropy
5 Prodej psa Aljaška v Praze a OSTRAVA – Vlkodav.net
6 Potenciály při nákupu levných psů na Aljašce na stránkách
7 Adresa transakce & Kontakt
8 Závěr:
Chceš si koupit čistě aljašskou malamutu? Kontaktujte VLKODAV!
Popularitu Aljašky v České republice nikdo nemůže popřít, i když na trhu existují desítky různých plemen psů. Popularita také znamená, že místa prodávající toto plemeno rostou jako houby po dešti. Mnoho lidí se obává, protože nevědí, které adresy jsou skutečně důvěryhodné.

 Aljašský malamutský pes
Aljašský malamutský pes
Tak proč si nezvolíte Vlkodav.net – webovou stránku specializující se na nákup a prodej a import domácích psů po celé zemi. Na Vlkodav.net jsou vždy k dispozici nejlepší psi na Aljašce, kteří jsou připraveni kdykoliv dodat zákazníkům. Můžete přijít na své místo koupit nebo objednat online zanecháním komentáře níže. Personál Vlkodav.net je vždy k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Především si můžete být jisti kvalitou dětí na Aljašce na Vlkodav.net. Všechny jsou 2 měsíce staré a plně očkované a periodicky odčervené. Získejte celoživotní zdravotní poradenství a změnu politiky během prvních 15 dnů, abyste zajistili rizika pro zákazníky.

Chcete zvýšit aljašský malamut? Tak proč váhat déle, ale nechodte na Vlkodav.net okamžitě si vybrat a objednat si super roztomilé děti s nejvhodnější cenou!

Obrázky z Aljašky děti z VLKODAV jsou nový domov
Alaska Nákup Výhody na Vlkodav.net
 Kupní a prodejní smlouva – Chraňte práva zákazníků.
 Mount Microchip certifikovat legální pet vlastníka.
 Školení poradenství, péče o celoživotní pet.
 Podpora domácí léčby (Praha – Ostrava).
 Úplná záruka na první 3 dny.
 15-denní záruka na očkovaná onemocnění.
 Celosvětová doprava vlaků zdarma, podpora poplatků za leteckou dopravu.
 Sleva 10% při nákupu pet příslušenství na VLKODAV.
 5% sleva při nákupu 2 nebo více dětí.
 Kontakt: 0973 303 708

Některé faktory ovlivňují cenu psů na Aljašce
Každá cena aljašského psa je také předmětem mnoha faktorů. Tři nejdůležitější faktory: \ t

Původ původu
Ne Aljaška, ale jakékoli plemeno psa, původ je považován za nejdůležitější faktor. V současné době mají psi na Aljašce v České republice tři hlavní zdroje: domácí chov, dovezený z Thajska a dovážený z Evropy. V závislosti na jejich původu jsou ceny uvedeny odpovídajícím způsobem. To je také faktor, který způsobuje největší rozdíl v ceníku dnešních psů na Aljašce.

Velikost
Pokud jste věrný fanoušek Aljašky Malamute, pravděpodobně víte: toto plemeno je rozděleno do 3 hlavních linií založených na velikosti: Aljaška Standard (standard), AlaskaLarge Standard (velký standard) a Aljašský obr (obří) ) americkou asociací psů AKC.

Aljaška Obří psi jsou dost drahý
Aljaška Obří psi jsou dost drahý
Zejména čím větší je velikost psa na Aljašce, tím dražší je. Obří série má velikost teroristů + vzácné, takže cena může být až několik set milionů dětí.

Věk
Většina dětí na Aljašce na Vlkodav.net musí být po dokončení alespoň 2 měsíce stará. Cena, kterou nabízíme, je pro ty malé Aljašky. Nicméně, tam jsou někteří majitelé, kteří chtějí koupit plemeno psů, takže raději vybrat Alaskan 5-8 měsíců starý. Vlkodav.net má také k dispozici takové děti. Nicméně, cena bude mít velký rozdíl, asi 1,5-2 krát větší než u malých psů na Aljašce kvůli ceně péče, školení, očkování, …

Ceník čistých aljašských psů na Vlkodav.net
Níže uvedený ceník Vlkodav.net byl aktualizován především na základě původního faktoru, protože má nejsilnější dopad. Zbývající faktory také ovlivňují cenu, ale rozdíl není moc. Obvykle se bude pohybovat v cenovém rozpětí, které nabízíme níže.

Ceny čistokrevného plemene Aljaška domácí
Ačkoli je Aljaška rozdělena do tří hlavních linií, ale když se šíří v České republice, velikost Alaska Standard a Alaska Large Standard se příliš neliší, když vyrostla, takže prodejní cena se příliš neliší. Proto bude cena domácích plemen psů Aljašky rozdělena do dvou kategorií podle velikosti Aljašky Standard (40-50kg) a Aljašského obra (60-70kg).

Aljaška psi narození v zemi
Ceny čistokrevného plemene Aljaška domácí
Od 9-13 milionů: Aljaška Standardní plemena psů v zemi, 2 měsíce stará. Výše uvedené cenové rozpětí také závisí na následujících barevných faktorech:

Aljaška černá – bílá: 9-11 milionů. To je populární barva, takže to bude nejnižší cena.
Aljaška červená hnědá: 11-13 milionů. Tato barva je méně častá, ale velmi oblíbená u kupujících.
Aljaška je bílá šedá: více než 13 milionů: tato barva je extrémně vzácná, takže neexistuje žádná konkrétní cena. Ale celkově, vzhledem k malému množství, je cena poměrně vysoká.
Od 16-19 milionů: Jedná se o cenu prodanou malým plemenům obřích Aljašek v zemi, které jsou dostačující 2 měsíce. Série Giant v České republice je většinou pouze černobílá, takže cena závisí především na kvalitě každého dítěte nebo pozadí rodičů.

Ceny čistokrevných psů Aljašky dovážených z Thajska
Aljašský pes gen zdroje dovážené z Thajska jsou mnohem lepší kvality, takže jsou často nařídil, aby psí farmy k chovu. Profesionální scéničtí psi si také rádi vybírají Aljašku tohoto typu, protože jejich kvalita a vzhled jsou mnohem výraznější než domácí psi.

Ceny psů z Aljašky dovážené z Thajska jsou rozděleny do 2 kategorií: žádný papír a Plný certifikát thajské FCI.

Aljaška dovezla thajštinu bez papíru: cena se pohybuje od 16 do 20 milionů za standardní velikost a 20 až 27 milionů za obří hrob.
Aljaška dovážené thajské Plný papír FCI: Velikost Standard je cena od 20-25 milionů dítě. Velikost Obří má o něco vyšší cenu, od 25-35 milionů dítě. Je velmi obtížné získat thajskou certifikaci FCI, která vyžaduje, aby Aljaška měla vynikající vzhled a vlastnosti (například 100 dětí je způsobilých). Proto jsou také pochopitelné vyšší ceny.
Ceny čistokrevných psů Aljašky dovážených z Evropy
Aljašští psi pocházející z Evropy (Rusko, Ukrajina, Anglie, …) mají vždy nejvyšší cenu. Oni jsou považováni za vysoce kvalitní psy kvůli jejich standardní velikosti, kvalitním genetickým zdrojům, 100% absolutní čistotě.

Ceny čistokrevných psů na Aljašce
Ceny dovážených čistokrevných psů na Aljašce
Všechny děti z Aljašky z Evropy mají plné dokumenty vydané hostitelskou zemí. Včetně certifikátu FCI. Cena při vstupu do České republiky je rozdělena do dvou kategorií:

Od 45 do 60 milionů: tato cena je pro děti z Aljašky z Evropy s normálním zázemím. Genealogie života nemá nic výjimečného a vynikajícího.
Od 60 do 100 milionů: To je cena pro děti Aljašky šampionů. Moji rodiče absolvovali zkoušku a získali vysoké ceny v mezinárodních soutěžích DogShow. Čím větší je genealogie, tím vyšší je cena.
Jedna věc společná je, že všechny děti na Aljašce na Vlkodav.net, ať už pocházejí, mají doklady, které dokazují jejich původ. Získejte mikročipové sledování, 1-letou záruku a celoživotní zdravotní poradenství. Při nákupu bude mezi oběma stranami uzavřena jasná smlouva o zajištění výhod. Současně s uvedením odpovědnosti prodávajícího mohou být zákazníci zcela jisti.

Prodej psa na Aljašce v Praze a OSTRAVA – Vlkodav.net
Vlkodav.net je vždy prestižní a spolehlivou adresou pro mnoho vášnivých milovníků psů po celé České republice. Nakupovat můžete přímo ve velkých městech jako je Praha nebo OSTRAVA (adresa níže). Nebo objednejte online, pokud v sousedních provinciích. Budeme podporovat náklady na přepravu a přebíráme veškerou odpovědnost, pokud existuje riziko v procesu přepravy.

Můžete se obrátit na Vlkodav.net předem, abyste obdrželi nejpřesnější rady. Stačí říct, že pes chcete koupit a částku, kterou si můžete dovolit. Zaměstnanci Vlkodav.net se na něj budou spolehnout, aby poskytli nejvhodnější radu. Kromě toho se můžete také obrátit na radu ohledně otázek, jako je krmivo pro psy na Aljašce, zkušenost s výcvikem, krmení a péče.

VLKODAV se zavazuje doprovázet zákazníky v procesu zvyšování z 1 dítěte Aljašky do dospělosti.

Latence při nákupu levných psů na Aljašce na stránkách
Na utajovaných internetových stránkách, tam jsou ti, kteří prodávají čistokrevných psů na Aljašce za pouhých 5-7 milionů VND. Mezitím je nejnižší tržní cena 9 milionů dong. Vlkodav.net tvrdí, že tito levní psi na Aljašce nemají vůbec žádný papír. Od osvědčení o původu až po veterinární osvědčení. Riziko budoucí péče je velmi vysoké.

Měli byste kupovat levné psy na Aljašce?
Rizika při nákupu levných psů na Aljašce
Levné aljašský strýc může být hybridní pes nebo nemocný pes, nemocný. V mladém věku nebyl výraz, ale čím větší byly defekty, tím zjevnější závady. Kromě toho, nákup Aljaška psi na místě bez pověsti, často nedostáváte záruku. Žádné zdravotní rady nebo změny, pokud pes má problém. To vše se nestane, pokud zvolíte Vlkodav.net. Nechoďte levně, neztrácejte peníze!

 Adresa transakce a kontakt
(Vlkodav.net můžete kontaktovat předem, abyste byli pozorní a nadšení!)
Závěr:
Chtít koupit kvalitní Aljašku dobré + dobrá cena v České republice není těžké. Stačí vědět, jak si vybrat důvěryhodnou adresu. A věříme, že Vlkodav.net je vždy perfektní volbou, budete spokojeni, jakmile si vyberete. Tak proč čekat déle, aniž byste přišli do VLKODAV.net chytit super rozkošný Aljašský domov!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *