Na úvodní stránku

Úvod
Achaz
Bran
Barny
Amin
Oggy
Akce, výlety, ...
Fotogalerie
Videa
Vzkazy
Kontakt
slavekm@centrum.cz© 2004 - 2018 SlavekM

Autor: SlavekM
BARNY POD ŠTÍRKOU

Info Fotografie Rodokmen Jak rostl

* 14. 4. 2004
+ 4. 12. 2008

Když jsme viděli, že by Branovi prospěla společnost dalšího psa, rozhodli jsme se v podstatě ze dne na den, že pro Brana společníka pořídíme a vyrazili jsme na Plzeňsko do příjemného prostředí pro Barnyho. Barny byl od prvního dne svůj, neudělal ani jednu loužičku kde neměl, nenaříkal jako nováček v cizím prostředí a rychle si přivykl. Bran postupně v jeho společnosti ožil a omládl. Nechá se od Barnyho vyprovokovat ke společným hrám, už ho přijal za vlastního. Už nikdy jen jednoho psa!

Žíhaný.

12. 03. 2005 - Svod mladých (stáří 11 měsíců) - Velmi nadějný. Výška 89 cm. Výsledky ze svodové listiny.

09. 09. 2005 - Barny se stal dobrovolným dárcem krve. Svojí kapkou se tak podílel na záchraně zmláceného tříměsíčního štěněte křížence, kterého na veterinu v Jaroměři dovezla městksá policie. Nakonec vše dobře dopadlo a nalezenec má i svého nového majitele, ošetřujícího veterináře.

27. 01. 2006 - Barny opět daroval svoji krev na léčení desetiletého kokršpaněla.

19. 03. 2006 - Bonitace (stáří 1 rok a 11 měsíců) - Chovný. Nůžkový skus, plnochrupý. Výška 92 cm. Bonitační kód: 00000001d000000 . Výsledky z bonitační listiny.


4. 12. 2008 - Náš Barny umřel. Byly mu jen 4 roky a 7 měsíců a odešel a už není mezi námi,,,.
O půl čtvrté odpoledne po příchodu domů přiběhl k brance vítat jen Amin a Barny zůstal ležet na svém pelechu. Na první pohled by se mohlo zdát, že jen spokojeně spí, jenže Barny byl vždy u branky a vesele vítal, postavil se vždy na zadní a opřel se o branku a nakukoval přes vysoký plot. Dokázal se při příchodu rozveselit, běhat divoce po zahradě a v nejméně očekávaném okamžiku i vyskočit na příchozího. Byl vždy ten hravější a veselejší, dokázal vyprovokovat ke hře, vzít si hračku a běhat s ní po zahradě a cupovat ji. Takhle si hrál i předchozí den. Ještě ráno běžel vesele k misce aby ji vyjedl do posledni granule, jak měl ve zvyku. A teď najednou leží na svém pelechu a nehýbe se, nedýchá. V člověku se až zatajíl v tu chvíli dech a nechce si to připustit, že by se něco takového mohlo stát. Bohužel Barny byl už mrtvý. Jeho srdíčko už nechtělo dál pracovat....

Poslední fotky s Barnym: