Aljaška psi jsou jak moc? Faktory ceny psa na Aljašce?

Aljaška je plemeno sněhových psů, které je v dnešním světě velmi oblíbené. Lidé mají rádi toto plemeno díky svým chytrým vlastnostem, loajalitě, vytrvalosti a houževnatosti. Vlkodav.net obdržel mnoho otázek o cenách psů na Aljašce jako: „Kolik stojí pes na Aljašce?“ „Kolik je obrovský Aljašský pes?“ Nebo „Kolik je Aljašský pes?“

Pochopení přání čtenářů, následující článek, Vlkodav.net pro vás shrne ceník Aljašských psů na českém trhu a faktory, které tvoří jejich ceny. Počkejte a uvidíme!

Katalog výrobků

1 Faktory ovlivňující ceny psů na Aljašce
1.1 Na základě původu
1.2 Na základě barvy srsti
1.3 Podle věku
1.4 Podle pohlaví
1.5 Na základě velikosti Velikost
2 Ceny pro psy na Aljašce na českém trhu
2.1 Nejnižší úroveň je od 8 do 12 milionů VND
2.2 Průměrná cena je 15-25 milionů VND
2.3 Vysoká cena od 50-60 milionů VND
2.4 Cena je příliš vysoká za více než 100 milionů VND
3 Kontaktujte Vlkodav.net a zakupte Aljašku
4 Některé poznámky, když se rozhodnete koupit aljašské psy
4.1 Nekupujte aljašské psy příliš levné
4.2 Neměli byste se rozhodnout koupit dospělou Aljašku ke krmení
4.3 Před nákupem musíte být informováni o kompletní dokumentaci psa z Aljašky
4.4 Měli byste jít přímo do prodejen nebo do chovů psů, abyste si je mohli koupit
5 Místa ke koupi a prodeji renomovaných a kvalitních psů na Aljašce v České republice
6 Zákaznické výhody při nákupu a prodeji psů na Vlkodav.net
7 Odpovězte na některé rychlé otázky, které čtenáři odešlou na Vlkodav.net
8 Závěr
 Faktory ovlivňující ceny psů na Aljašce
V tomto článku Vlkodav.net přeskočí hybridní Aljašku. S přihlédnutím pouze k faktorům, které představují cenu ryze aljašských psů v České republice:

Ceny psů na Aljašce závisí na mnoha různých faktorech
Faktory ovlivňující ceny psů na Aljašce
Na základě původu
To je nejdůležitější faktor při rozhodování o ceně drahých nebo levných psů na Aljašce. Současná nabídka aljašských psů, především šišek aljašských, se šíří a rodí v České republice. Ceny psů na Aljašce tohoto typu nejsou příliš vysoké, jsou zvýhodněné zemědělci, protože ceny jsou vhodné pro vietnamské lidi.

Aljaška psy dovážené z Thajska, Indonésie nebo Jižní Koreje stojí 2 až 3 krát vyšší než ty narozené v zemi. Aljaška tohoto typu má vyšší kvalitu a je také velmi populární v České republice.

Ale Aljaška dovoz z Ruska je velmi drahý, 10 až 12 krát Aljaška linka se narodila v zemi. Je to tak drahé, ale nabídka tohoto plemene je velmi vzácná. Nemáte peníze na nákup. Protože Rusko je vždy omezeno ve vývozu, aby toto vzácné plemeno zachovalo.

Dalším zdrojem je přímý dovoz z amerického aljašského státu – domov plemene Aljaška. Pokud chcete koupit Aljašku tohoto typu, musíte přijmout značné množství peněz. Jsou mnohem dražší než ty dovážené z Ruska, 20krát vyšší než cena Aljašky narozené v zemi.

V současné době vlastní VLKODAV pejsky Aljašky, kteří se narodili v České republice a dováželi z Thajska. Pokud chcete obdivovat obrázek, kontaktujte nás prosím okamžitě.

Na základě barvy srsti
Barva srsti je také důležitým faktorem při určování ceny psů na Aljašce. Obvykle, čím vzácnější je barva, tím dražší je. Nejběžnější barva je černá – bílá, což znamená nejlevnější cenu.

Aljašský bílý pes ceny jsou vyšší než zbývající barvy
Aljaška pes v bílém sněhu
O něco dražší je šedo-bílá, následovaná červeno-bílou. Nejdražší bude sněhově bílá, protože psi Aljašky této barvy jsou extrémně vzácní, velmi zřídkakdy.

Podle věku
Nejen pro psy na Aljašce, ale pro psy všech věkových kategorií určete část ceny. Typicky, dospělé Aljašky ceny budou mnohem dražší než Aljaška štěňata. To je zřejmé, že?

Důvodem toho, že je cena Aljašky vyšší než dítě Aljašky, je skutečnost, že náklady na chov psů na péči o výživu, výživu a výcvik na Aljašce nejsou malé. Psí farmy zřídka prodávají zralé Aljašky. Odcházejí s cílem chovu.

Většina zemědělců chce koupit Aljašku psů z malých do péče. Chtěli trénovat a živit se od dětství, aby zvýšili Aljašku uprostřed mistrů a rodinných příslušníků. To je nemožné, pokud si koupíte Aljašku. Dospělý Aljaška je jen koupil pro účely chovu, nemnoho rozhodnout se být domácí mazlíčky.

Na základě pohlaví
Psi na Aljašce budou stát více než muži od několika set tisíc do 1 milionu. Kupující si vybrali Aljašku, protože díky své dospělosti mohou vyrábět děti z Aljašky. Čisté stádo Aljašky stálo téměř 100 milionů dong. Zemědělci je mohou prodávat za účelem podnikání.

Podle velikosti Velikost
Na základě velikosti je Aljaška rozdělena do tří kategorií: Aljaška Standard (standard), Aljaška velký standard (velký standard) a Aljaška obří (obří)

Cena obra Aljašky bude vyšší než standard
Obří pes Aljaška (obr)
Aljaška Obří psi budou stát více než standardní Aljaška, protože mají velká těla a dobré zdraví. Obři Aljašky jsou také loveni mnoha chovateli psů. Protože v České republice je tento typ poměrně vzácný. Ceny se často liší od standardu 4-5 milionů VND.

Více informací o plemenech Aljašky naleznete v článku: „Aljašský malamutský pes a zajímavé informace, které byste měli vědět“. Vlkodav.net je velmi potěšen.

 Ceník pro psy Aljašky na českém trhu
Na základě faktorů, které tvoří cenu, bude cena plemen Aljašky v České republice rozdělena do následujících úrovní:

Nejnižší úroveň je od 8 do 12 milionů VND
Jedná se o cenu za čistokrevnou Aljašku (velikost Standard) narozenou a vychovávanou v České republice. Jejich ceny mají také rozdíly na základě barvy srsti a pohlaví. Černo-bílé peří stojí od 8-9 milionů, 9-10 milionů šedo-bílé, červeno-bílé s vyššími cenami od 10-12 milionů.

Jedná se o oblíbené barvy v České republice. Lidé zřídka vidí jiné barvy, jako je bílý sníh nebo růžová křída – bílá. Pokud ano, jejich ceny nesmí být nižší než 12 milionů. Prodejci využijí vzácných barev ke zvýšení cen. S majiteli psů se můžete dohodnout více.

Ale obecně platí, že tyto děti Aljašky jsou preferovány Českou republikou z důvodu nákladů vietnamských lidí.

Průměrná cena je 15-25 milionů VND
Jedná se o cenu standardní velikosti ryb z Aljašky dovážené z Thajska a Indonésie do České republiky. Nebo to může být cena velikosti Aljaška Giant narozená v České republice.

Ceny psů na Aljašce jsou rozděleny do různých typů
Ceny pro psy Aljašky v České republice
Pokud máte rádi importované Aljašky, můžete si vybrat tento typ. Kvalita je také velmi dobrá, ale cena je také vhodná, mnohem levnější než cena dovážené Aljašky z evropských zemí. Dovezený pes bude mít plnou dokumentaci, očkování a očkování. Měli byste věnovat pozornost kontrole před nákupem.

Vysoká cena od 50-60 milionů
Jedná se o čistokrevnou Aljašku dováženou z Ruska. Standardní kategorie, právní dokumenty a rodokmeny patří do dobré kategorie. Máte peníze, nejste si jisti, že si tento typ koupíte kvůli nedostatku a omezení politiky ruského vývozu Aljašky, aby se zachovaly vzácné genetické zdroje.

Cena je vysoká a přes 100 milionů VND
Pokud uslyšíte cenu, můžete odhadnout, jak jsou to psi na Aljašce. Jedná se o aljašské bankovky dovážené přímo z Evropy nebo Ameriky – domov pro plemena Aljašky. Výše uvedená cena nezahrnuje přepravní poplatek. Objednat tento typ, musíte nést velká rizika. Vzdálenost je příliš dlouhá, Aljaška psi nemusí být schopni tolerovat pohyb.

Tam jsou ceny Aljašky až 500 milionů. Patří do linie „šlechtických šlechticů, broží“, genealogie je super hrozná. Pouze lidé, kteří jsou pro toto plemeno opravdu vášniví, se odváží zaplatit za koupi velkou částku peněz.

Aljašské bankovky tohoto typu na českém trhu často nejsou k dispozici. Pokud potřebujete koupit, můžete si jej objednat předem. Budou dělat papírování a dovážet je pro vás. Tento proces trvá trochu času.

Výše uvedené je ceník čistokrevných psů na Aljašce, které poskytujeme pro vaše reference. Tato cena není zcela přesná, ale má kolísání v závislosti na mnoha různých faktorech. Doufejme, že máte uspokojivou odpověď na otázku: „Kolik je Aljaška?“

 Kontaktovat Vlkodav.net koupit Aljašku
Super Pet nyní vlastní psi na Aljašce ve věku 2-5 měsíců. Jejich rodiče mají původ, rodokmeny, plné, čistokrevné, dobré plemena, dobrý vzhled, získali mnoho medailí z evropských soutěží.

Aljaška děti VLKODAV mají mnoho cen, aby sloužil zákazníkům různé potřeby psa. Můžete nás kontaktovat pro cenovou nabídku a radu ohledně výběru psa, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu a preferencím.

 Některé poznámky, když se rozhodnete koupit Aljašku psů
 Nekupujte aljašské psy příliš levné
Neměli byste si koupit aljašská štěňátka za pouhých 3-5 milionů VND. To může být hybrid Aljašky nebo dovezený z Číny. Kvalita těchto Aljašek rozhodně není dobrá. Nikdy není čistokrevná Aljaška, která stojí méně než 6 milionů. To byste si měli všimnout.

Nekupujte Aljašku levné ceny
Poznámka, když se rozhodnete koupit Aljašku psů
Aljašští psi levné do 1 milionu, jsme určitě hybridní. Aljaška kříže jsou levné, když jsou mladí, vypadá, že může být stejně krásný jako standardní Aljaška. Ale když se dostanete o něco starší, uvidíte rozdíl. Nenechte se levně „ztratit peníze“.

 Neměli byste se rozhodnout koupit pro dospělé Aljašku
Aljaška je velmi loajální plemeno psa. Mají zvyk žít ve stádě, takže vždy považují své osvojitele za první a následují všechny rozkazy. Neměli byste Aljašku vzkřísit, když už mají vlastníky. Aljaška může být rušivá a odolávat vám, pokud vás nepovažují za mistra.

Měli byste se rozhodnout vychovávat děti na Aljašce ve věku přibližně 2 měsíce. Staráte se o ně od útlého věku, může to být trochu časově náročné. Ale Aljaška vás zabalí a bude s vámi jednat jako s jediným vlastníkem. Budete je snazší trénovat v dospělosti.

✅ Před nákupem musíte věnovat pozornost úplnému papírování na Aljašce
Ti, kteří si chtějí koupit aljašské psy narozené a vychovávané v České republice, mohou tuto sekci přeskočit. Zmíníme se pouze papíry o dovážené Aljašce. Musíte požádat prodávajícího, aby viděl úplné dovozní + genealogické dokumenty, které dokazují původ před nákupem.

Musíte znát základní informace jako: Která země jsou dováženy? Kteří psi jsou: obří, standardní nebo velcí? Kdo jsou jejich rodiče, … aby se vyhnuli podvodům.

✅ Měli byste jít přímo do obchodů nebo do psí farmy koupit
Doporučujeme, pokud máte čas, jít na Aljašku obchody nebo psí obchody koupit. Omezte nákupy přes internet nebo požádejte ostatní lidi, aby nakupovali domácnosti. Měli byste pozorovat psy přímo před nákupem, zjistit, zda jsou zdravé, mají nějaké deformity? Fotografie online nemusí přesně odrážet všechno o štěňátku, které si koupíte.

Existuje však mnoho seriózních webových stránek, které můžete označit jako naše stránky Vlkodav.net – webové stránky specializující se na nákup a prodej a dovoz okrasných psů. Nebudete se muset obávat, protože naše služba je prestižní, záruka a návratnost, pokud nejsou splněny.

To jsou některé z věcí, které doporučujeme zvážit před rozhodnutím o koupi psů na Aljašce v České republice. Měli byste být opatrní a správně se rozhodnout, abyste si koupili nejkrásnější, nejkrásnější a nejkrásnější psa na Aljašce.

 Místa, která nakupují a prodávají psy na Aljašce, jsou v ČR uznávaná a kvalitní
Psi Aljašky jsou v České republice velmi populární. Existuje mnoho míst, kde se toto plemeno prodává. Je to výhodné, protože máte mnoho možností. Ale také to ztěžuje, když nevíte, která adresa je důvěryhodná.

Měli byste si vybrat renomované místo na nákup Aljašky
Adresa koupit a prodat prestiž Aljašky v České republice
Můžete hledat koupit na Facebook skupiny, fóra pro psy na Aljašce. Při výběru této metody však musí zákazníci nést značná rizika. Nevíte, kdo je prodejce psů, je to seriózní? Nevíte, zda je můj pes inzerován? Nic to nezaručuje.

Bezpečnější řešení, měli byste jít přímo na Aljašku psí farmy celostátní na zakázku. Můžete obdivovat jak stádo Aljašky, tak si vybrat své děti. I když cena je vyšší při nákupu v obchodě trochu a budete mít spoustu času.

Pochopení všech přání zákazníků, Vlkodav.net zahájila online prodej psů služby po celé zemi. Jsme spojeni se všemi nejprestižnějšími, velkými psími farmami a domácími experty, abychom mohli pro naše zákazníky vybrat nejlepší plemena psů z Aljašky.

 KONTAKT NYNÍ: aby se stal majitelem čistého, chytrého a chytrého psa Aljašky.

Můžete si přečíst článek: „Kde koupit psy na Aljašce?“ Nejprestižnější adresy! „

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *