Aljaška plemena a zajímavé informace, které byste měli vědět

Aljašský malamut Aljašský malamut je nejznámější plemeno psů na světě. Mají velký a mocný tvar, díky kterému je člověk tváří v tvář, ohromně vystrašený. Ale když se podíváte pozorně, najdete Aljašku je velmi jemný, přátelský a krásný pes.

Dnes, kromě toho, že je považován za pejska, Aljaška se také stává oblíbeným domácím mazlíčkem v domácnostech. Chcete vychovat aljašského psa, ale o nich moc nevíte? Podívejte se prosím na článek níže, Vlkodav.net bude syntetizovat pro vás „všechno“, měli byste vědět o této roztomilé plemeno Aljaška.

Katalog výrobků

1 Historie původu a původu plemene Aljaška
2 Charakteristiky vzhledu aljašských psů
2.1 Tělo
2.2 Sada kožešin
2.3 První část
2.4 Ocas
3 Charakteristika psů na Aljašce
3.1 Loajalita
3.2 Inteligence
3.3 Agility, agility
3.4 Přátelský, společenský
4 Jak se postarat o Aljašku
4.1 Aljašský biotop
4.2 Jídlo pro psy na Aljašce
4.3 Čištění psů na Aljašce
4.4 Trénink psů na Aljašce s cvičením
5 Klasifikace psů na Aljašce
5.1 Na základě fyzikálních vlastností
5.2 Na základě čistoty
6 Běžné typy nemocí Aljašky
6.1 Parazitární onemocnění
6.2 Zánětlivé onemocnění střev
6.3 Nemoci parazitující na očích
6.4 Tepelný šok
7 Kolik je cena psů na Aljašce v České republice?
8 Spolehlivá a kvalitní adresa na prodej psů Aljaška Ostrava a Praha
9 Nákup a prodej čistých alasských psů na Vlkodav.net
10 Vlkodav.net vždy klade zájmy zákazníků jako první
11 Závěr
 Historie původu a původu plemene Aljašky
Předchůdce aljašských psů byl divoký sníh vlk, ale byl zkrocen kmeny Malamute, aby se stal mazlíčkem. Byl to však kočovný Eskymák, který jako první objevil neuvěřitelnou pružnost a houževnatost aljašského vlka. Od té doby se chovají s některými jinými plemeny, jako je St Bernard, a rodí generaci aljašských psů, kteří jsou velcí a zdraví, schopni velmi dobře pohybovat a táhnout auta na sněhu.

Aljaška pes je odtahový pes na Aljašce
Původ plemene Aljaška
Aljašská plemena jsou většinou živena a trénována lidmi na Aljašce, aby se psi sáňkovali v extrémních povětrnostních podmínkách, jako je Severní pól. Pozdnější, Aljaška se stala americkým státem a 1935 psů Aljašky byl rozpoznán jako světové plemeno americkou AKC asociací psa.

1940-1945 byl považován za temné období psů Aljašky během druhé světové války. Všichni zdraví psi byli pak přivedeni do války s americkou armádou. Když druhá světová válka skončila, množství Alaska psů bylo velmi redukováno. Američané si pak uvědomili, že je rychlé, aby se počet živých aljašských psů choval tak, aby tento vzácný pes zachoval.

Dnes se psi na Aljašce stali velmi oblíbenými psy. Kromě toho, že jsou zvyklí na sáňkařské psy, jsou také vychováváni, aby se stali mazlíčky v rodinách po celém světě, včetně České republiky.

 Vlastnosti vzhledu aljašských psů
Na první pohled uvidíte Aljašku docela podobnou vlkům. Důvodem je, že jsou větví arktického sněhového vlka. Aljaška patří také mezi špičkové psy s výborným vzhledem. Oni jsou rozděleni do tří kategorií: Alaska standard (standard), AlaskaLarge standard (velký standard) a Aljaška obří (obr) americkou AKC asociací psa.

Tělo
Průměrná výška a hmotnost psů na Aljašce je asi 65-70 cm a 45-50 kg. Obří hlavy Aljašky mohou dosáhnout výšky 1 m a vážit až 80 kg. Mají poměrně proporcionální tělo a velkou, pevnou kostru, která je vhodná pro tažení od dávných dob.

Psi na Aljašce mají poměrně velká a objemná těla
Vlastnosti vzhledu aljašských psů
Aljaška je velmi zdravá. Být pes-tažené pes, jejich klouby nohou jsou velmi pevné, vhodné pro pohyb v hustém sněhu. Tělo Aljašky dává lidem pocit vytrvalosti, houževnatosti, ale ne všech psů.

Kožešina
Kožešina Aljašky je velmi různorodá v barvách: černá a bílá, šedá bílá, sépie, zlatá měď, … nebo jsou zde také vzácné barvy, jako je bílý sníh a růžová růže. Čenich a 4 nohy všech psů na Aljašce jsou však bílé. To je také důležitý bod pro vás, abyste identifikovali čistokrevné psy na Aljašce.

Podobně jako bratr Huskyho mají psi na Aljašce také dva tlusté kabáty, které se přizpůsobí zasněženému počasí Arktidy. Vnitřní plášť je krátký, silný a hladký, rovnoměrně rozložený po celém těle, což pomáhá udržet teplo. Vnější plášť je delší, načechraný, zvláště vodotěsný.

První část
Když se díváte přímo na psy na Aljašce, možná je tou největší atrakcí. Jejich tváře nejsou tak krásné, dokonce rozšiřují tváře a lámou se do nosu. Ale je to docela roztomilé a vtipné.

Oči: Aljašské oči jsou mandlové, mírně šikmé, umístěné šikmo na lebce. Čistá Aljaška

vždy mají kaštanově hnědé nebo tmavě hnědé oči. Modrooký psi na Aljašce budou považováni za čistokrevné.

Uši: Aljašské uši jsou středně velké, uši jsou načechrané. Obecně platí, že jejich uši jsou v rovnováze s obličejem.

Tlama: tlama tlapka není ani příliš dlouhá ani příliš krátká, lehce tučná. Čenichové vlasy jsou bílé. Nosní dírky jsou poměrně velké a uprostřed růžová.

Ocas
Ocas Aljašky je jako mop, protože je pokryt hustým, dlouhým a nadýchaným peřím. Zejména jejich ocasy jsou vždy zakřivené vzhůru. Můžete si všimnout, že Aljaška není čistokrevná, pokud je její ocas dolů.

 Nahoře jsou všechny fyzické vlastnosti čistokrevného aljašského psa. V současné době vlastní VLKODAV čistokrevné psy na Aljašce, dobrá plemena, dobrý vzhled. Pokud chcete odkazovat na obrázek, můžete nás kontaktovat:

Vlkodav.net – Alaska pes obchodní společnost je seriózní, kvalitní a nejlepší cenu

 Osobnostní charakteristiky psů na Aljašce
Aljaška psi mají předky, které jsou divoký sníh vlk a mazaný. Ale během let zkrocení a šlechtění ztratila Aljaška dnes svou agresivní povahu, místo toho, aby byla jemným, přátelským a poslušným psem.

Aljaška může spolu s dalšími domácími mazlíčky
Aljaška je přátelský pes
Věrnost
Psi na Aljašce jsou nesmírně loajální. Vlčí zvyk předků sněhového vlka byl hluboce zakořeněn v aljašské krvi až dodnes. Aljaška bude považovat svého majitele za „vůdce“ a bude postupovat podle všech objednávek.

Měli byste zvýšit Aljašku od svého dítěte, aby se mohli seznámit se svými rodinnými příslušníky. Protože je Aljaška přirozeně velmi loajální vůči člověku, který je vzkřísil. Aljaška není agresivní, ale pokud je vlastník ohrožen, jsou ochotni spěchat a chránit se, včetně obětování.

Inteligence
Aljaška je chytrý pes, takže se může naučit velmi rychle a naslouchat svým majitelům. Mohou přemýšlet a rozpoznat nebezpečné věci, které se dějí kolem vás. Pokud má váš pes na Aljašce známky, jako je vytahování oblečení, hlasité štěkání, vrčení, pak byste měli pozorně sledovat, co se má stát nebo ne, aby se tomu zabránilo.

S inteligentním mozkem a přetahováním existuje již dlouhou dobu. Aljaška chybí na silnici velmi dobře. Lidé jen zřídka vidí tohoto psa zbloudilého, i když se zatím pohyboval. Nebudete se muset starat o to, abyste na vlastní pěst vytvořili běh na Aljašce. Protože si jistě vzpomenou na silnici a vrátí se. Nebojte se ukrást psy a ukrást je.

Agility, agility
Aljašská plemena jsou extrémně hyperaktivní. Rádi běhají, hrají, hrají ve velkých prostorách, jako jsou pole, parky, atd. Měli byste se vyhnout zachycení Aljašky jako ostatní psi. To je činí neschopnými uvolňovat přebytečnou energii, která může vést k destrukci, dokonce mají tendenci být agresivnější.

Aljaška je pracovní plemeno psa. Rádi trénují těžká cvičení, jako je tahání pneumatik, vzpírání, běh na dlouhé vzdálenosti, atd. Měli byste okamžitě odstranit hry, jako je házení předmětů, chytání míče atd. Protože Aljaška není schopna vyzvednout předměty jako ostatní plemena, vzhledem k tomu, že byli vyškoleni pouze na tahání vozů.

Přátelský, společenský
Aljaška je přátelský, společenský pes. Lidé vzácně vidí agresi na Aljašce. Naopak se ocitají v souladu s ostatními domácími zvířaty. Zvláštní věcí je, že Aljaška miluje děti moc. Jsou blízkými přáteli dětí v rodině. Toto plemeno je proto velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Aljaška je dětem velmi drahá
Psi Aljašky jsou blízkými přáteli dětí
 Jak se postarat o Aljašku
Aljaška má svůj původ jako studené arktické plemeno. Je to malá výzva, jak se psy v Aljašce v České republice – místo s poměrně horkým počasím. Ale pokud se Aljaška stane vhodným stanovištěm, řádnou dietou, mohou stále žít dobře a normálně růst.

Životní prostředí Aljašky
Pokud zvýšíte Aljašku, dejte jim prostorné a vzdušné životní prostředí. Aljaška ráda neustále běží, žertuje. Omezte vedení Aljašky v domě příliš dlouho. Doporučujeme, pokud jste v bytě, pozastavit zemědělství Aljašky. Protože opravdu nejsou vhodné pro takové úzké životní prostředí.

Další věcí je, že klima v České republice v létě je docela horké. Měli byste dát Aljašku na chladná místa nebo klimatizované pokoje, vyhnout se jim zvracení v důsledku tepelného šoku.

Jídlo pro psy na Aljašce
Aljašská plemena nejsou vybíravá. Ale měli byste také poznamenat, že hlavní složkou Aljašky musí být bílkoviny. Můžete jim poskytnout prostřednictvím potravin, jako je hovězí maso, kuře, kachní vejce, atd. Také nezapomeňte dát jim potraviny s vysokým obsahem vlákniny, vápníku a minerálů, které mají být dobré pro trávicí systém chemie a vývoje kostí.

Aljašští psi rádi jedí hovězí maso
Jídlo pro psy na Aljašce
Aljaška by měla jíst 3-4 jídla denně, v závislosti na věku. Když jsem byl dítě, jedl jsem víc jídla, a když jsem vyrůstal, snížil jsem to. Nezapomeňte, zvýšit svůj jídelníček, aby vyhovoval vašemu vývoji

Vlkodav.net – webové stránky ke koupi a prodeji krásných, čistých, kvalitních Aljašských psů v zemi

 Klasifikace psa na Aljašce
Na základě fyzikálních vlastností
Aljaška je rozdělena do tří kategorií: Aljaška standard (standard), Aljaška velký standard (velký standard) a Aljaška obří (obr):

Aljaška je rozdělena do 3 kategorií podle velikosti
Obří pes Aljaška
Aljaška Standard má kompaktní tělo. Zralá váha na Aljašce je pouze asi 35-45 kg. Jedná se o nejoblíbenější řadu českých psů z Aljašky díky své mírné ceně a snazšímu vzestupu než Giant.

Alaska Large Standard je řada psů s poněkud větší velikostí těla. Standardní Aljaška, která má dobré mateřské geny, je vybavena vhodnými stanovišti a stravou, což vede k většímu rozvoji kulturistiky než standardní linie jsou klasifikovány jako hlavní standardy.

Aljašský obr je obří nadrozměrné plemeno Aljašky. Mají mnohem vyšší výšku a hmotnost než výše uvedené dva typy. Doposud nejhmotnější Aljaška by mohla být vysoká až 1m a vážit až 80kg.

Spolu s velkým tělem je to vynikající zdraví a schopnost mnohonásobného tažení objemu zboží. V České republice je Aljašský obr poměrně vzácný kvůli nedostatku nabídky a ceny jsou také mezi top. Objevují se pouze v USA a evropských zemích.

Můžete si přečíst článek: „Aljašský malamut psi na světě“

Na základě čistoty
Aljaška psi jsou rozděleni do dvou kategorií: čistá Aljaška a hybrid Aljaška

Čistí aljašští psi jsou ti, jejichž rodiče jsou oba potomci Aljašky. A super-čistý aljašský jsou ti, kteří mají „velkou genealogii“, všechny generace jsou aljašští. Obvykle čistokrevná Aljaška bude mít kompletní dokument dokazující jeho původ. Při nákupu Vám bude poskytnuta plná částka.

Hybridní psi na Aljašce jsou ti, jejichž rodiče jsou potomci Aljašky. Druhý může být Becgie, Husky, Newfoundland, Samojed, atd. Na trhu budou Amerasiani mnohem levnější než čistokrevní, protože tento typ psů není příznivcem farmářů.

Můžete vidět více: „Jak víte, zda jsou psi na Aljašce čistí? Věci, které vám doporučujeme

 Onemocnění Aljašky jsou běžné
Parazitární onemocnění
Aljašská plemena často trpí chorobami souvisejícími s parazity, protože jejich srst má dvě vrstvy a je příliš tlustá. Příklady zahrnují parazity vši na kožešinách a parazitických blechách na kůži sající krev.

Aljaška nebo kožní onemocnění
Nemoci psů na Aljašce jsou běžné
Aby se předešlo tomuto onemocnění, mějte na paměti, že hygiena vlasů na Aljašce je častá, zatímco úhledně. Vyhněte se hustým vlasům, protože je to velmi příznivé prostředí pro vši a blechy, které se schovávají.

Zánětlivé onemocnění střev
Tato choroba se vyskytuje u docela dost dětí Aljašky. Příčinou tohoto onemocnění je vnější viry vstupující do těla Aljašky, které ničí střevní trakt. Nebo by to mohlo být proto, že drobní aljašští psi požívají odpadky, nevhodné toxické potraviny. Postupně vede k zánětlivému onemocnění střev.

Když trpí touto nemocí, strýc Aljašky má často příznaky zvracení, distinkce břicha a varu. Co teď musíte udělat, je přivést psy Aljašky přímo do veterinárních nemocnic pro včasnou léčbu.

Worm nemoc parazitární na oči
Toto onemocnění je způsobeno dvěma typy červů zvanou Thelazia californiensis a T.Callipaeda způsobenými psy na Aljašce. Tyto červy jsou často parazitické na oči a na sítnici psů na Aljašce. Pokud neléčí, může váš pes ztratit zrak.

Základní příznaky tohoto onemocnění jsou aljašští psi s vodnatýma očima a extrémním strachem ze světla. Měli byste je vzít okamžitě svému veterináři, aby mohli včas dostat parazitické červy z očí Aljašky.

Tepelný šok
Tato choroba je poměrně častá u psů na Aljašce dovážených ze zahraničí, kteří se dosud nedokáží přizpůsobit horkému klimatu v České republice. Když aljašští psi trpí tepelným šokem, prvním příznakem je zvracení, ležení a dokonce i dočasné mdloby.

Aljaška je náchylná k tepelnému šoku
Aljaška by měla být uchovávána na chladném místě
Tato nemoc je velmi nebezpečná, mírná, může způsobit krvácení z nosu a může způsobit, že pes ochrne. Aby se zabránilo tomuto onemocnění, musíte vždy držet Aljašku v chladném stavu. Okolní teploty na Aljašce by nikdy neměly překročit 30 stupňů Celsia, pokud je příliš horké, musíte udržet Aljašku v klimatizovaném pokoji, nenechat je běžet venku a způsobit tepelný šok.

To jsou některé běžné nemoci u aljašských psů, tam jsou některé jiné nemoci, ale vzácnější. Aby se zabránilo některým nebezpečným onemocněním, doporučujeme, abyste plně očkovali a pravidelně odstraňovali červy na Aljašce tak, aby byly vždy zdravé.

Kolik je cena psů na Aljašce v České republice?
Plemena Aljašky v České republice mají nyní mnoho různých cen, v závislosti na mnoha faktorech, jako je původ, vzhled, věk, barva vlasů atd. Většina Čechů si raději vybírá Aljašská štěňátka (Alaska Dog Baby) vychovávají děti místo dospělých. Neměli byste kupovat levné aljašské psy za „peníze se zdravotním postižením“.

Alaska psi v České republice kolik peněz
Ceny pro psy Aljašky v České republice
Scéna strýce Aljašky se narodila a vyrostla v České republice s nejnižší cenou. A ty dovážené ze zemí jako Thajsko a Indonésie, cena může být 2 až 3 krát vyšší.

Zejména pokud je dovážen z Evropy, cena je velmi drahá. Nejdražší jsou stále aljašští psi dovážení přímo z amerického aljašského státu – domov psů na Aljašce.

Můžete si přečíst článek: „Jak moc jsou Aljaška na českém trhu?“ V závislosti na tom, jaké faktory? „Pro více informací o cenách psů na Aljašce na českém trhu.“ Odtud se rozhodnete koupit aljašský, který vyhovuje vašemu rozpočtu.

V současné době vlastní VLKODAV čistokrevného, ​​dobrého, zdravého plemene psů Aljašky narozených v České republice a dovážených z Thajska a Indonésie. Pro podrobnou cenovou nabídku nás můžete kontaktovat.

 Kontakt VLKODAV Chcete-li získat nabídky Alaska Pure Dogs: 0973 303 708

 Prestižní, kvalitní adresa na prodej na Aljašce Ostrava a Praha
Chcete-li koupit krásný, nejlepší kvalitu Aljaška psa, kromě toho, že zná tohoto psa, musíte si vybrat seriózní adresu koupit.

Měli byste jít na Aljašku psí tábory na objednávku
Adresa ke koupi renomovaných psů na Aljašce
Můžete jít na psí farmy specializující se na Aljašku koupit jako Aljaška Ostrava farma psů, Aljaška Praha psí farma, Aljaška Dalat psí farma, … Tam, můžete vidět Aljaška psů a přímo vybrat strýce Aljašky milujete jako. I když cena bude o něco dražší, pokud jde o kvalitu, nemusíte se obávat.

Nebo pokud nemáte čas jít přímo do táborů na Aljašce, můžete si vybrat naši webovou stránku Vlkodav.net, která se specializuje na poskytování a dovoz okrasných psů, včetně slavné pejska Aljašky. . Vlkodav.net spolupracuje s Aljaškou a domácími farmami pro psy s touhou prodat Vám nejčistší a kvalitní psy na Aljašce.

 Na Vlkodav.net si můžete koupit čisté psy na Aljašce
Super Pet nyní vlastní čistokrevné psy na Aljašce, dobrá plemena, dobrý vzhled, plné genealogické papíry, s připojeným pojištěním. Abychom uspokojili potřeby různých zákazníků Aljašských psů, máme v České republice narozené Aljašské psy a aljašské psy dovážené v Thajsku a Indonésii.

S kritérii prodeje podle profesionality, prestiže, nadšení a odpovědnosti je Super Pet přesvědčen, že se bude prosazovat jako nejlepší kvalita a nejprodávanější pes na trhu. Cena, kterou nabízíme, je vždy „měkčí“ než velké psí farmy. Pro konkrétní cenovou nabídku nás můžete okamžitě kontaktovat.

 Vlkodav.net vždy klade zájmy zákazníků jako první
Služba Vlkodav.net je seriózní, zavázaná k plné záruce. Určitě se budete cítit spokojeni, pokud si objednáte aljašského psa na našich webových stránkách.

 Kupní a prodejní smlouva – Chraňte práva zákazníků.
 Mount Microchip certifikovat legální pet vlastníka.
 Školení poradenství, péče o celoživotní pet.
 Podpora lékařského vyšetření doma (Praha – Ostrava).
 Úplná záruka na první 3 dny.
 15-denní záruka na očkovaná onemocnění.
 Celosvětová doprava vlaků zdarma, podpora poplatků za leteckou dopravu.
 Sleva 10% při nákupu pet příslušenství na VLKODAV.
 5% sleva při nákupu 2 nebo více dětí.
 Kontakt: 0973 303 708

Pochopení touhy koupit psy z Aljašky z České republiky, Vlkodav.net publikoval článek „Kde koupit psy na Aljašce?“ Nejprestižnější adresy! „.

Závěr
Nahoře jsou všechny informace, které vám chceme dát o Aljašském tažném psu (Aljašský malamutský pes). Doufejme, že díky výše uvedenému článku jste mi dali základní pochopení tohoto plemene. Od té doby je připraven vlastní vlastní chytrý a roztomilý pes Aljašky.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se Aljašky, zanechte komentář. Vlkodav.net se vás pokusí odpovědět co nejrychleji. Hodnotit 5 *, pokud zjistíte, užitečné informace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *