Aljaška Obří pes – krásný obr

Aljašský malamut je celosvětově známým plemenem sněhu. Americká AKC asociace psů rozpoznala Aljašku jak rozdělený do 3 linek založený na tělesné velikosti: Aljaška standardní standard (standard), Aljaška velký standard (velký standard) a Aljaška obří (obr) pes.

Níže uvedený článek Vlkodav.net vás seznámí se zajímavými informacemi o obřím aljašském psu. Pro výše uvedené dva řádky se můžete odvolat na článek: „Aljašský malamut psi na světě“ pro více informací.

Katalog výrobků

1 Proč není Aljašský obr rozpoznán Světovou asociací psů?
2 Původ pejsků z Aljašky
3 Charakteristiky vzhledu, velikost pejska Aljašky
3.1 Tělo
3.2 Povlak
3.3 Ocas a oči
4 Postava aljašského obra psa
4.1 Aljaška Obří je přátelský
4.2 Agresivní Aljašský obr
4.3 Silný aljašský obr
4.4 Špatnost aljašského obra
5 způsobů, jak se postarat o Aljašku
5.1 Stanoviště aljašských obřích psů
5.2 Výživa pro aljašské obří psy
5.3 Cvičební režim pro aljašské obry psů
6 Kolik je na trhu Aljašský obří pes?
7 Prestižní adresa prodeje Aljašského obra OSTRAVA, Prahy a dalších provincií
8 Závěr:
Proč není Aljašský obr rozpoznán Světovou asociací psů?
Aljaška není velká, neuznaná světovou asociací psů
Obří Aljašku neuznává FCI
Aljaška Malamute má pouze jednu linii, kterou Světová asociace psů uznala jako linku standardní Aljašky (standardní linie). Větší z nich, které se objevují zcela v tělesné velikosti, jsou klasifikovány jako Velká Aljaška nebo Obří Aljaška. Je to jen způsob, jak zavolat na velké obry, kteří nejsou psí linií, takže to není uznáno Světovou asociací psů „FCI“.

Obří Aljaška je uznáván pouze Americkou asociací psů!

Původ pejsků z Aljašky
Doposud nebyla správně zodpovězena otázka původu pejska obrovského Aljašky. Existuje mnoho teorií od těchto milovníků psů. Vlkodav.net vám ukáže hypotézu, kterou považujeme za nejvhodnější.

Aljaška Obří psi jsou už dlouho
Původ pejsků z Aljašky
Obří Aljaška je už dlouho, asi před 500 lety v chladné Aljašce. Oni byli chováni Eskimos, cíl vytvoření obřího psa sáně, daleko nadřazený standardní Aljašce. Během dlouhého šlechtitelského procesu konečně vznikl aljašský malamut Giant a stal se jedním z největších velkých plemen na světě.

Obrovský pes Aljašky je hrdým výsledkem eskymáka. Mysleli si, že jsou to nejdokonalejší pes té doby. Mají obrovské tělo, robustnost a neuvěřitelnou houževnatost. Aljaška Giant může vytáhnout dvakrát tolik nákladu 3krát než standardní Aljaška.

Eskimo tvrdil, že jejich předci chovali Aljašského obra s výškou až 1,5 ma váží přibližně 90 kg. Je-li výše uvedené tvrzení pravdivé, musí být uznán rekord Guinness, obří aljašský malamut je největším světovým plemenem, když pes s tímto rekordem je vysoký pouze 1,2 metru.

Obří pes na Aljašce byl oficiálně uznán Americkou asociací psů v roce 1935. Jedná se o jedinečné a vzácné plemeno psa, které je velkým zájmem a lovem mnoha majitelů psů po celém světě.

Fyzikální vlastnosti, velikost Aljašského obra
Tělo
Aljaška Obří psi mají velkou tělesnou velikost s výškou: 70-80 cm a hmotností: 45-55 kg v dospělém věku. Tam jsou více vyvinuté poznámky, když výška může dosáhnout 1m a vážit 80kg. Obří Aljaška má také široký hrudník. Velké nohy se svalnatými svaly, vhodné pro pohyb v nepříznivém počasí jako sněžení.

Z velké části se tato velikost objevuje pouze u importovaných aljašských obrů psů. V České republice bude velikost poněkud menší, protože klima a životní prostředí České republiky nejsou pro ně opravdu vhodné, aby rostly na maximum.

Vzhledem k jeho velké velikosti těla, Aljaška Giant často drží vedení. Oni jsou nejvíce favorizováni Eskimo, protože oni mohou vytáhnout až mnohokrát objem Aljašky Standard.

Kožešina
Vzhledem k chladnému počasí je srst Aljašky obrovská a má dvě vrstvy. Vnitřní vrstva je nadýchaná, krátká a pokrytá tělem, které udržuje teplo. Vnější plášť je delší, vodotěsný. Pomáhá Aljašce Obří psi odolávají chladu při cestování pod sněhem.

Hairs of Aljaška Obří práce udržet v teple
Peří Aljašského obra jsou velmi silné a mají dvě vrstvy
Populární barva srsti Aljašky obra je černá – bílá, šedá – bílá a sépie – bílá. Tam jsou také některé jiné extrémně vzácné barvy, jako je sněhová bílá. Zvláště, čenich a 4-legged části Aljašky obří vždy mít bílou srst.

Ocas a oči
Ocas Aljašského obra je velmi velký a pokrytý kožešinou. Když spí, jejich ocasy se stočily a vypadaly docela vtipně. Když se vzhůru, Aljaška obří ocas je vždy ohnutý a vztyčený vzhůru vzadu.

Nejen Aljaška Giant, ale všichni psi na Aljašce mají výrazné tmavě hnědé oči. To je důležitá vlastnost, která je odlišuje od psů Husky modrýma očima.

Můžete si přečíst článek: „Rozlišování Aljašky a Husky“.

Celkový vzhled Aljašky obra není moc odlišný od standardních Alaska psů kromě mnohem větší tělesné velikosti.

Postava z aljašského obra psa
Aljaška Giant je přátelský
Obří Aljaška má masivní tělo, ale jeho osobnost je jemná, přátelská a krásná. Žijí emocionálně, jako by byli objímáni a pohladeni jejich vlastníky. Aljaška Giant se také ráda pořádá jako děti, což je poměrně obtížné. Protože jejich těla jsou téměř stejně malá jako dospělá, natož když vyrostou.

Obří Aljaška je docela přátelský
Aljaška Giant ráda, že se mazlí jeho majitel
Aljašský obr může také žít v souladu s ostatními rodinnými mazlíčky, včetně psů. Způsobují jen potíže, když jsou napadeni jinými zvířaty, územím nebo jídlem.

Aljaška Giant je blízký přítel dětí v rodině. Mohou hrát, běžet nebo dokonce „chůva“, starat se o malé děti.

Obří Aljaška je hyperaktivní
Obří Aljaška je extrémně hyperaktivní. Rádi běhají, hrají ve velkých prostorách, jako jsou předměstí, parky, atd. Zvláště Aljaška Giant má rád těžké aktivity, jako je tahání pneumatik, běh na dlouhé vzdálenosti, zvedání závaží atd. pravidelně vypouštějí přebytečnou energii, vyhýbají se rozptýlení.

Měli byste okamžitě odstranit catch-up cvičení nebo vyzvednout předměty z tréninku Aljaška obří pes. Protože se jim opravdu nelíbí a nemohou hrát tuto hru jako každý jiný pes.

Nemůžete udržet Aljašku jako obr. Pokud jsou tak dlouho uzavřeni v těsném prostoru, snadno se mění v charakteru, stávají se agresivními. Může se dokonce vrátit k útoku na hostitele.

Obří Aljaška je silná
Nejen silný vzhled, Aljaška Giant je také silný v osobnosti. Mají sílu vůdce, jsou připraveni bojovat, pokud je pán ohrožen. Nepořádejte se s Aljaškou Giant. Protože s tímto tělem prostě musí ležet na něm, nemůžete utéct.

Mají charakter vůdce
Obří Aljaška je silná
Můžete použít Aljašský obří starat se o dům. Částečně proto, že zněli docela dobře, mohli rozpoznat zvuk pohybu, i když velmi daleko. Zbytek je kvůli velkému tělu. Prostě musí sedět, zloděj, který má peníze, se neodváží vstoupit.

Obří Aljaška má vlčí podobu, takže neštěká ani jiné psy. Občas zařval a zavyl půlnoci.

Špatnost aljašského obra
Aljaška Giant má špatný zvyk, že je jako dítě. Odmítáte-li se pohladit, mazlit, budou se vás držet, dokud nebudou hýčkat. Tato špatnost je dočasně přijata.

Další špatná věc je, že Aljaška Giant jedl nešikovně kvůli své zvědavé povaze. Raději chodí na jídlo, než jíst v misce. Pokud necháte jídlo v okolí, dávejte pozor na svůj domov Aljašky, abyste využili příležitosti okrást je!

Co je horší, je období rozmnožování, pokud je nenecháte v čase spárovat. Aljaška Giant může opustit domov a najít partnera. To opravdu není dobré. To jen ovlivnilo zdraví Aljašky obra, a náhodně vytvořil hybrid Aljašky obra. Nezapomeňte se o ně pečlivě starat, až dorazí

Jak se starat o Aljašku Giant
Stanoviště aljašských obrů psů
Ideální lokalita pro Aljašku obří psy je chladný vzduch, okolní teplota je ne více než 30 stupňů C. Aljaška Obří je pes pocházející ze zimy. Proto se velmi obtížně přizpůsobují horkému počasí v České republice.

Stanoviště aljašských obrů psů
Aljaška 1 měsíc starý obr
Měli byste pamatovat, abyste je nenechali na slunci a utíkali. Zejména pro ty nové v České republice byste je měli nechat v klimatizovaném pokoji. Poté se postupně upravujte a pak je nechte, aby se jim nedostalo tepelného šoku, extrémně nebezpečného.

Pokud žijete v bytě, odložit zvýšení psy Alaska a Aljaška. Protože plemena Aljašky se opravdu nevejdou do tak těsného prostoru. Vzhledem k charakteristice Aljašky, je to aktivní plemeno psa, běh a skákání, ne jako být uzamčen v domě.

Výživa pro aljašské obří psy
Aby obří Aljaška v České republice dosáhla maximální velikosti, je velmi důležitá strava. Měli byste jim dát plný látek. Nejdůležitější z nich je protein. Proteiny, které jsou bohaté na maso, zejména hovězí maso pomáhají rozvíjet svaly.

Musíte také přidat látky, jako je tuk, vápník, vláknina, vitamíny a minerální látky, aby pro ně rostly komplexně. Aljaška Obří nenávidí jíst zeleninu, ale neignorujete to. Musí být krmeny mletým a smíšeným masem.

Obří Aljaška je obrovský pes, takže jejich strava musí být 2 až 3 krát vyšší než standardní linie. Zejména ve věku puberty je třeba jim poskytnout adekvátní látky + odpovídající objem potravin + rozumný cvičební režim, rozvíjet tělo tak, aby bylo co největší a nejkrásnější.

Pokud nemáte čas věnovat velkou pozornost stravě Aljašského obra, můžete si vybrat pelety. Složky v této peletě byly také plně dostupné. Zahraniční aljašští obři často upřednostňují pelety, protože Západ zřídka dává Aljašce obří jídlo stejně čerstvé jako v České republice.

Cvičení režim pro Aljašku obří psy
Jak bylo zmíněno výše, Aljašský obr je velmi aktivní. Měli byste strávit 30 minut až 1 hodinu denně, aby pracovali na uvolnění přebytečné energie. Vyhněte se hromadit, Aljaška Giant se může stát zlobivý a chaotický. Cvičení je nejlepší způsob, jak snížit nárůst na Aljašce obří psy.

Aljaška Obří ráda těžká cvičení
Cvičení režim pro Aljašku obří psy
Můžete dát Aljaška praxi těžké cvičení jako: běh na dlouhé vzdálenosti, tahání těžkých předmětů, zvedání závaží na ramenou, atd., Aby pomohla rozvíjet sval + tělo Aljaška obří komplexnější. Tyto cvičení naprosto milují a vždy projevují zájem.

Musíte také zvážit případ standardních aljašských obrů ze zahraničí do České republiky, které nemohou růst na obrovskou velikost. Je to především proto, že podnebí České republiky není opravdu vhodné. Na sněhu se musí Aljaška obracet, aby se vyrovnala se zimou. To je stimuluje k růstu na maximum, v České republice je to nepravděpodobné.

Kolik stojí aljašský obří pes na trhu?
Existuje mnoho otázek, jako například: „Kolik je aljašský malamut Giant?“ Odeslán na SiePet.com. Na vaši otázku odpovíme přímo níže.

Kolik je Aljašský obr?
Kolik stojí Alaska Giant?
V České republice je Aljašský obr poměrně drahý, protože nabídka tohoto plemene je velmi vzácná. Jejich ceny jsou obvykle dvakrát až třikrát vyšší než u standardu Aljaška. Purebred Alaska Giant narodil v České republice náklady mezi 16-30 miliony VND. Proměnné ceny založené na barvách peří:

Bílá černá: 16-20 milionů. To je nejoblíbenější barva, takže cena je nejlevnější.
Bílá šedá: VND 20-25 milionů.
Červená hnědá – bílá: 25-30 milionů VND. Tato barva je poměrně vzácná, lze počítat i počet červenatých aljašských obrů psů v České republice.
Čistě bílá: Tento Aljašský obr ve světě je vzácný, natož Česká republika!
Pokud jste importovaný aljašský obr, cena je mnohem dražší. Obecně to bude stát více než 100 milionů v závislosti na zemi, kterou chcete koupit. Dovoz z USA a Evropy bude dražší z Thajska nebo Indonésie. Pokud opravdu máte vášeň + dostatek finančních, přemýšlet o koupi Aljašky Giant dovezené!

Cena aljašského obra je uvedena jako reference. Díky různým faktorům se mohou neustále měnit. Můžete si je vzít jako základ, abyste věděli, jak koupit psa na Aljašku za nejlepší cenu.

Můžete se odkazovat na Aljašku Standardní ceny psů na: „Kolik stojí cena na Aljašce?“ Co představuje cenu psů na Aljašce? “.

Prestižní adresa prodeje Aljašského obra OSTRAVA, Prahy a dalších provincií
V České republice jsou Aljaška obří psi poměrně vzácní. Ne mnoho obchodů a psí farmy mohou poskytnout standardní Aljašku obří psy. Tvrdí, že jsou obři, ale když vyrostou, jejich velikost je jen o něco větší než standardní linie. Pouze klasifikováno jako velké. Takže musíte vědět, jak si vybrat adresu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *