Na úvodní stránku

Úvod
Achaz
Bran
Barny
Amin
Oggy
Akce, výlety, ...
Fotogalerie
Videa
Vzkazy
Kontakt
slavekm@centrum.cz© 2004 - 2018 SlavekM

Autor: SlavekM
Žďárské vrchy - České Milovy 17. 7 - 25. 7. 2004

Rozhodli jsme se strávit pár dnů dovolené v komorním počtu lidí a psů na samotě u lesa. Psi byli po celou dobu vzorní a jelikož byla chalupa opravdu na samotě, byli stále volně puštění a dělali si v podstatě co chtěli - měli také dovolenou.
Chalupa byla blízko obce Křižánky a České Milovy - Žďárské vrchy. Nádherna krajina, skály, spousta hub,.... Něco více o této lokalitě můžete nalézt třeba zde: www.zdarskevrchy.cz
Větší část týdne jsme byli 4 IW - Apollo, Barny, Bran, Šarko (1 den Elík).
Zbytek 5 IW - Apollo, Barny, Bran, Jáchym, Klárka.Tak takováhle nádherna chalupa na samotě v krásné krajině nás hostila.


Pohoda u chalupy, krb, ohnistě, posekaná tráva, chládek (hezky studená garáž - sud). Psi si podle svého volili zda budou venku s námi, nebo se ochladí uvnitř stavení (v parných dnech se chladné místnosti osvědčily).


Tříměsíční Barny neustále někoho provokoval ke hrám. Tady dovádí s Apollem a se Šarkem (s tím si dokázal vyhrát celé hodiny).


Nakonec největší překvapení pro Barnyho byla dvouměsíční Klárka. Konečně měl Barny na hraní někoho menšího než je on sám. Klárka se ukázala jako pravá dáma, dokázala Barnyho pěkně vyštěkat a vzápětí se za ním opět rozeběhla a provokovala ho k dalším hrám.


Parné dny nás nutily jen ke kratším vycházkám po okolí (nádherná krajina) a především do stínu blízkého lesa.


... nebo k rybníku ...


Konečně pod mrakem. Vyrazili jsme na delší vycházku po okolních hřebenech a na nejvyšší kopec Žďárských vrchů - Devět skal.